Prolan ERP

Prolan ERP

Prolan ERP
wróć do listy

Prolan ERP to zaawansowane oprogramowanie oparte na nowoczesnej bazie danych Oracle (SQL) i integrujące w sobie szereg funkcji, pozwalających na wygodne i bardzo wydajne zarządzanie obejmujące najważniejsze aspekty działalności przedsiębiorstwa.

Proponowany przez nas system Prolan ERP, da się dowolnie konfigurować i dostosowywać funkcjonalności poszczególnych modułów do określonego rodzaju działalności, niezależnie od tego, czy jest to handel, produkcja, sprzedaż detaliczna, czy np. usługi takie jak choćby prowadzenie restauracji.

Programy ERP pozwalają na łatwe generowanie analiz marketingowych oraz finansowych dla różnych aspektów działalności firmy. Pozwala to bardzo efektywnie, szczegółowo i przejrzyście planować oraz budżetować koszty prowadzenia przedsiębiorstwa.

Proponowane przez nas systemy informatyczne dla firm to aplikacje sieciowe, doskonale sprawdzające się zarówno w Internecie, jak i w sieciach Intranet.

Prolan ERP niewątpliwie należy do najbardziej zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie systemów ERP funkcjonujących na polskim rynku. To system wielooddziałowy czasu rzeczywistego. Doskonale nadaje się do pracy zdalnej w rozproszonej sieci. Do uruchomienia aplikacji nie jest potrzebny dodatkowy serwer terminali, czy dodatkowe oprogramowanie, które zwiększałyby nie tylko koszt zakupu, ale także eksploatacji.