Prolan_iASF Fundusze

Prolan_iASF Fundusze

Prolan_iASF Fundusze
wróć do listy
Prolan ERP Fundusze to kompleksowe oprogramowanie opracowane z myślą o Wojewódzkich Funduszach Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, obejmujące wszystkie obszary działalności statutowej.
Prolan jako jedyna w Polsce firma oferuje kompleksowe programy ERP dla funduszy, oparte o jedyną wspólną dla wszystkich modułów bazę danych.
Prolan ERP Fundusze to program obejmujący zarówno planowanie, jak również ewidencją umów i wniosków oraz rozliczenia finansowe do sprawozdawczości OŚ-4.
Oprogramowanie ERP Prolan jest bardzo elastyczne w kwestii definiowania obiegu dokumentów, jak również struktury kosztów.
Stworzony specjalnie z myślą o funduszach program to aplikacja internetowa funkcjonująca online zarówno w Sieci Intranet, jak i Internet z biurami terenowymi Funduszu.
Oprogramowanie jest zaprojektowane w taki sposób, że eliminuje konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych danych. Dzięki posiadaniu jednej bazy danych w skali całego funduszu, możliwe jest raportowanie wg dowolnie wybranych parametrów.
System zintegrowany jest z programem MS Office i pozwala na przechowywanie w bazie danych zeskanowanych dokumentów.